Kripto Para Borsası Paribu, Ravencoin’i (RVN) Listelemeye Başladı

Türkiye’nin en büyük kripto para borsası Paribu, marketine Ravencoin’i (RVN) eklediğini duyurdu.

Borsa tarafından yapılan duyuruya nazaran, Ravencoin (RVN) yatırma ve çekme süreçleri başlamış durumda. RVN/TL marketi ise yarın (2 Temmuz 2019) saat 13:00’da hizmete açılacak.

Paribu’nun RVN’yi marketine eklemesi sonrası borsanın marketinde süreç gören kripto para ünitesinin sayısı 17’ye yükseldi. Borsa en son marketine 27 Haziran’da Chainlink’i (LINK) eklemişti.

Şu anda kripto para borsa borsasının marketinde Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP), Tron (TRX), Holo (HOT), Chainlink (LINK), Basic Attention Token(BAT (LON:BATS)), BitTorrent (BTT), Litecoin (LTC), Bitcoin Cash (BCH), Stellar (XLM), Dogecoin (DOGE), Cardano (ADA), NEO (NEO), Tether (USDT) ve EOS (EOS) alınıp satılabiliyor.

Ravencoin (RVN) Nedir?Ravencoin (RVN) dijital varlıkların yaratılması ve eşler ortası transfer imkanı sunan açık kaynaklı bir Blockchain projesidir. Ravencoin, kullanıcıların ağ üzerinde rastgele bir gerçek dünya varlığını (örneğin emtia) yahut dijital varlığını (örneğin sanal ürünler) yaratmasını ve onunla süreç yapmasını sağlar.

3 Ocak 2018’de piyasaya sürülen Ravencoin’in gerisinde Bitcoin Vakfı İdare Heyeti Üyesi Bruce Fenton ve projeye milyonlarca dolar yatırım yapan Overstock üzere birçok değerli isim ve şirket bulunuyor.

Haber İçeriği: Kripto Para Borsası Paribu, Ravencoin’i (RVN) Listelemeye Başladı

Başa dön tuşu