Kripto Para Borsası ErisX Dijital Ticaret Odasına Üye Oldu

BTC MAGAZİN – Kripto para haberleri, Bitcoin haberleri, ethereum haberleri, Blockchain haberleri, kripto para tahlilleri ve uzmanlardan piyasa yorumları

Chicago merkezli kripto para borsası ErisX, dijital varlık ve blok zinciri sanayisini temsil eden dünyanın önde gelen ticaret birliği olan Dijital Ticaret Odası‘na üye olduklarını açıkladı.

18 Temmuz’da paylaşılan bir basın bültenine nazaran, ErisX, dijital varlık ve Blockchain sanayisini destekleyen bir savunuculuk kümesi olan Dijital Ticaret Odası’na üye oldu.

Böylece ErisX, Fidelity Investments, Medici Ventures, kurumsal blok zinciri yazılım şirketi R3, stabil coin platformu TrustToken ve profesyonel hizmetler şirketi Accenture (NYSE:ACN) üzere bölümün değerli şirketleri ortasına katıldı.

ErisX CEO’su Thomas Chippas şunları söyledi:

Dijital Ticaret Odası Kurucusu ve Lideri Perianne Boring, “ErisX, dijital varlık alanına kurumsal akışın gelmesini temsil ediyor ve onları üyeler olarak ağırlamaktan heyecan duyuyoruz” dedi.

ErisX, Temmuz ayının başında kripto vadeli süreçleri için lisans aldığını duyurmuştu. Borsa, dijital varlık vadeli süreç kontratlarını bu yıl türev eserler piyasasında süreç görmeye hazır hale getirmeyi planlıyor.

Bu yılın başlarında, Dijital Ticaret Odası, ABD hükümetini Blockchain teknolojisi konusunda ulusal bir aksiyon planı uygulamaya çağırdı. Küme, Blockchain’in işletmeler, devlet ve tüketiciler için “sayısız dönüşümsel fayda” sunduğuna inanıyor. Küme ayrıyeten, teknolojide başkan bir ülke olarak ABD’nin ademi merkeziyetçi teknolojilerle ilgili ulusal bir stratejiyi büsbütün benimsemesi gerektiğini de düşünüyor.

The post Kripto Para Borsası ErisX Dijital Ticaret Odasına Üye Oldu appeared first on BTC MAGAZİN.

Continue reading on BTCMagazin

Başa dön tuşu