Oyun İndir

Bilgisayarların yaygınlaşmaya başladığı 1999 yıllarından itibaren teknoloji hayatımıza dahil oldu. Bu yıllar yılan oyunu ile başlayan daha sonra teknolojinin gelişmesi ardı ardına pek çok oyunun piyasaya çıkmasına neden oldu. Oyunlar zamanla telefonların üst boyuta taşınması ile telefonlarda oynanabilir hale geldi. Günümüzde ise pek çok oyunu online şekilde oldukça gerçekçi şekilde oynamanız mümkündür.

Apple ve diğer telefonların işletim sisteminin farklı olmasından dolayı Android telefonlar ücretsiz uygulama indirme seçeneği için Google Play kullanırken, Apple ise App Store kullanmaktadır. Bu uygulamalarda ücretli oyunlar olduğu gibi ücretsiz oyunlarda bulunur.

Ücretsiz Oyun İndir

Oyun indir seçeneği günümüzde oldukça kolay olsa da bazı oyunlar indirme programlarında ücretli seçenekle karşınıza çıkar. Bazen de istediğiniz oyunu bulamayabilirsiniz. Bu durumlarda APK devreye girer ve sizlere ücretsiz dilediğiniz oyunu telefonunuza indirmenizi sağlar. Fakat bunun için güvenli siteleri tercih etmeniz gerekir. Aksi halde telefonunuza virüs girmesi mümkündür. İstediğiniz oyunun APK seçeneği ile indirmek için Google’dan aratmanız yeterli olacaktır. Bilindik ve tercih edilen siteleri kullanabilirken bunun dışında telefonunuza ani virüs programı indirerek telefonunuzu koruyabilirsiniz. Bazen de oynadığınız oyunun hileleri APK şekilde bulunabilir. Bunun için de tercih edilen sistem, oyunda avantaj sağlamanıza neden olur. Seviyeleri daha hızlı ve daha kolay şekilde geçmenize olanak tanır. Telefonunuzu koruma altına aldıktan sonra dilediğiniz gibi indirme seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Başa dön tuşu