Zuckerberg, Libra Konusunda İddialı

Facebook’un CEO’su Mark Zuckerberg, kripto para kesiminin en büyük hususlarından birisi olan Libra ile ilgili olarak konuştu.

Son periyotta çabucak herkesin açıklama yaptığı ve başta kripto para bölümü olmak üzere, finans dalının de önemli bir biçimde ilgi alanına giren projenin sahibi olan Facebook’un yöneticisi Zuckerberg, katıldığı bir aktiflikte konuştu.

Özellikle Libra’nın yaşadığı regülasyon meşakkatleri ile son periyotta güçlü günler yaşayan Zuckerberg, şu evrede her şeyi en hakikat biçimde yapmak istediklerini söyledi. Başarılı yönetici, Libra’yı hakikat bir formda ortaya çıkarmak için önemli bir çalışma yaptıklarını söylerken, şunları ekledi:

”Regülasyonlar konusunda çok dikkatliyiz. Bu mevzuda dersimize yeterli çalışıyoruz ve çalışmaya da devam edeceğiz. Ana gayemiz elbette ki Libra’yı olabilecek en sorunsuz formda piyasaya sürmek. Lakin bu yolda birtakım sıkıntılar yaşayacak mıyız, tahminen de. Biz de bunlara hazırlıklı olmak istiyoruz. Bu uğurda yapacağımız atılımları de göreceksiniz.”

Zuckerberg, gerekirse para harcayaklarını da tabir ederken şunları ekledi:

”CFTC ve başka regülasyon kurumlarını da ikna etmek zorundayız. Gerekirse bu uğurda ne yapmamız gerektiğini de çalışacağız ve pazarlama bütçesi olarak da önemli bir para ayıracağız. Bakalım neler olacak, daima birlikte göreceğiz.”

Zuckerberg, Libra Konusunda Tezli yazısı birinci olarak Coinmoz. sitesinde yayınlandı

Devamını Coinmoz Üzerinden Oku

Başa dön tuşu